Mercedes-Benz створила новий мисливський пікап Gruma Hunter X-Class

Стародавні витоки полювання не скасовують того факту, що даний вид діяльності залишається популярним. У нове століття він перейшов в розряд дозвілля, дозволяючи істинним воїнам отримувати дозу адреналіну, проводити час на свіжому повітрі, спілкуватися з природою і однодумцями.

Якщо ви теж захоплені цим хобі, то не з чуток знаєте, як багато незручностей виникає з транспортним питанням, як буває складно підібрати оптимальний автомобіль, щоб і з прохідністю був повний порядок, і місткості для всього спорядження вистачало.

Своє рішення дилеми запропонувала німецька компанія Gruma Hunter, яка підготувала пікап Mercedes-Benz X-Class для полювання. Gruma Hunter є спеціалізованим магазином, які займаються модифікаціями автомобілів для потреб мисливців – кращого кандидата для мисливської модифікації першого серійного пікапа Mercedes годі було й шукати.

Мисливський пікап Mercedes-Benz Gruma Hunter X-Class далеко не типовий пікап, який можна побачити у дилерів німецької марки. Він відповідає конкретним потребам мисливців. Естетично і функціонально він кричить – візьміть мене на полювання, зараз же!

Вантажівка для, безумовно, заможних мисливців, оснащена потужними позашляховими колесами Bollards, лебідкою спереду і ззаду, а також модифікованим вантажним відсіком, де можна і спорядження повезти, і дичину затягнути, не надриваючи спину. Пікап також оснащений захистом днища і тахогенератором. З модифікацій доступи ящик для собак, плюс відсік для перевезення гвинтівки і ще багато чого корисного. У клієнта є можливість використовувати дах Mercedes-Benz Gruma Hunter X-Class в якості оглядової платформи.

Нарешті, в Gruma Hunter пропонують завернути кузов X-Class в спеціальну камуфляжну або матову зелену вінілову плівку, просто щоб злитися з місцевістю. Нагадаємо, раніше польське ательє Carlex Design підготувало пікап Mercedes X-Class для екстремального бездоріжжя і міста, а в компанії Tischer зробили пікапу аксесуарів для відпочинку на природі.