Mercedes-Benz тестує новий CLA Shooting Brake

Mercedes-Benz почав тести другого покоління компактного універсала CLA Shooting Brake. І це при тому, що навіть новий серійний седан CLA ще не показаний. Ходили чутки, що Mercedes-Benz не буде випускати нове покоління компактного універсала CLA Shooting Brake і обмежиться тільки седаном, але шпигунські фотографії свідчать про протилежне. Модель вийшла на тести і щосили готується до свого дебюту в 2019 році.

Автомобіль, офіційна прем’єра якого відбудеться не так і скоро, передбачувано закутаний в камуфляжну плівку. Видно тільки панорамний дах, хромовані дверні ручки, бічні дзеркала заднього виду, які більше не на стійках, а на панелях дверей, а також нижня частина заднього бампера.

Судячи зі скління, салон стане просторіше. Ззаду ж двері багажника очевидно ширше, що полегшить навантаження і завантаження речей, а частина задніх ліхтарів заходить на двері – це одночасно і не обмежує отвір, і дозволяє зробити машину візуально ширшою. Очевидно, що двигуни, коробки передач, а також оснащення будуть запозичені у нового хетчбека і седана A-Class, так що можна очікувати високотехнологічний салон з подвійними 10,25-дюймовими цифровими дисплеями на приладовій панелі.

Швидше за все, з’являться і AMG-версії – CLA 45 Shooting Brake і слабша CLA 35 Shooting Brake за аналогією з A35. У 2019 спочатку пройде прем’єра седана Mercedes-Benz CLA, а пізніше вийде і Mercedes-Benz CLA Shooting Brake – якщо перша модель буде конкурентом седана Mercedes-Benz A-Class, то універсал вже виявиться в своєму роді ексклюзивною моделлю без прямих конкурентів у лінійці.