Mercedes-Benz V-Class отримав преміум-тюнинг

Багаті люди, у яких в кишенях дуже і дуже багато грошей, можуть не знати того, але у них є вигідна можливість придбати автомобіль, який зможе запропонувати їм всю розкіш представницького седана Mercedes-Benz S-Class, а також багато більше місця в салоні.

Німецьке тюнінг-ательє Klassen представило днями преміальне виконання мінівена V-Class. Хлопці з Klassen, взяли за основу Mercedes-Benz V-Class з довгою колісною базою. Потім були встановлені двері, які автоматично відкриваються, чотири окремі крісла, при обробці яких використовувалися тільки самі високоякісні матеріали – шкіра, вуглецеве волокно і т.д.

За запевненням представників компанії, ці крісла дуже нагадують ті, які використовуються в представницькому седані Mercedes S-Class – справа в тому, що вони зняті прямо з седану. Однією з переваг модернізованого V-Class від тюнінг-ательє Klassen є можливість електронного управління всього салону. Всі регулювання проводяться за допомогою iPad.

Високопоставлені пасажири можуть керувати освітленням, кріслами (зокрема включати масаж), додатковими столиками, ящиками і навіть передній і задній камерами.

У мінівені навіть встановлена ​​ігрова приставка PlayStation 4. Більш того, всі можна контролювати за допомогою голосових команд – цю можливість хлопці з компанії Klassen продемонстрували у відеоролику.

Як повідомляють представники тюнінг-ательє, ціни на їхню версію представницького Mercedes-Benz V-Class доступні тільки за запитом. Про технічні характеристики автомобіля також нічого невідомо.