Mercedes EQC Edition 1886 отримає хороші характеристики

У 1886 році Карл Бенц отримав патент на автомобіль з бензиновим ДВС, побудований ним роком раніше, а Готліб Даймлер створив свій перший автомобіль.

Свої компанії знамениті інженери заснували в 1883 році (Бенц) і в 1890-м (Даймлер). Фірми об’єдналися в 1926 році в Daimler-Benz, нині концерн Daimler. Вся ця історія «зашифрована» в електричному кросовері Mercedes-Benz EQC Edition 1886 році, продемонстрованому в рамках Нью-Йоркського автошоу.

Зовні машина не дуже помітно відрізняється від раніше показаних зразків. Наприклад, окантовка решітки радіатора зроблена глянцево-чорною замість хромованої, такого ж відтінку 20-дюймові колісні диски з білими декоративними елементами. Ну і додані шильдики 1 886 на крилах.

Машина буде доступна лише в сріблястому «металік». Основні параметри моделі на її шляху до серії практично не змінилися: сумарна віддача двох електромоторів (по одному на кожній осі) дорівнює 408 к.с. і 760 Н • м (раніше писали 765). Розгін з нуля до сотні за 5,1 с і максималка в 180 км / год, обмежена електронікою.

Літієва батарея на 80 кВт • год забезпечує пробіг в 445-471 км по циклу NEDC (раніше цей параметр позначався в документах обтічно «понад 450»). Розкид залежить від встановлених опцій. Усередині серії з’явилося поєднання сріблястих елементів декору і крісел в особливій гамі (індиго плюс чорний), з обробкою зі штучної шкіри Artico і мікрофібри Dinamica.

Напис «1886» вишитий на спинках і нанесений на тунель. Доповнює набір вишивка EQC на килимках. Крім цього стандартного набору в Edition 1886 німці додали багато приємних бонусів. Зокрема, єдину систему управління комфортними функціями Energizing (регулює відразу «клімат», освітлення, ароматизацію і іонізацію), персонального помічника Energizing Coach, що вибирає настройки в залежності від параметрів маршруту, поточної обстановки на дорозі, погоди. Він же здатний врахувати і стан водія, якщо той носить «розумний годинник» або фітнес-трекер від Garmin з відповідними датчиками. За музику тут відповідає система об’ємного звучання Burmester.