Mercedes-Maybach S-Class зробили ще більш розкішним

Над цим німецьким лімузином була проведена копітка 100-годинна робота, яку можна побачити на короткому 7-хвилинному відеоролику. Для того, щоб зібрати один екземпляр Mercedes-Maybach S600 Pullman, необхідна багатогодинна ручна робота. На недавно опублікованому відеоролику відображений 100 годинний процес фарбування кузова цього шикарного і дуже дорогого авто. Довгий процес фарбування кузова був виконаний в представництві автовиробника в Великобританії, що спеціалізується саме на розкішних автомобілях, таких як S600 Pullman.

На 7-хвилинному відео хлопці з центру Topaz розкривають свій секрет 5-го рівня фарбування кузова лімузина. Мета полягає в тому, щоб усунути «апельсинову кірку», яка є недоліком фарби, який може вплинути на будь-який автомобіль, навіть на Pullman за 600 000 доларів. Цей довгий процес починається з маскування кожної частини автомобіля, яка не пофарбована. Рівні краї маскуються тонкою стрічкою. Потім проводиться сухе шліфування, щоб нейтралізувати гірки і западини прозорого шару.

Наступним етапом є мокре шліфування, яке включає в себе кілька етапів чистової обробки. Далі видаляються спеціальні мітки на кузові машини. Після полірування на кузові автомобіля повинно бути видно дзеркальне відображення. І ось, нарешті, деякі останні штрихи.

У хлопців з Topaz також є «кілька секретних кроків», які вони не розкрили на відео.