MERCEDES показала новий гоночний концепт EQ SILVER ARROW

На Автомобільноум тижні в Монтереї (Monterey Car Week) Mercedes представив концепт EQ Silver Arrow, аеродинамічні обводи якого відсилають нас до класичного Mercedes W125 1937 року.

Суперкар з тридцятих був побудований для встановлення нового світового рекорду. І Mercedes W125 з наддувниим двигуном V12 розігнався до 432,7 км / год. Сучасний концепт EQ Silver Arrow зовні нагадує легендарну машину, але під цим обтічним тілом прихована електрична силова установка. Mercedes заявив її потужність в 738 к.с. І живить її 80-кіловатна батарея.

Але розробники сумніваються, що беззвучний розгін принесе задоволення пілотові. Тому на вибір пропонується дві звукові доріжки. Перша – звук роботи двигуна сучасної Формули 1, друга – гуркіт Mercedes-AMG V8. В обтічному кузові з вуглецевого волокна довжиною в 5,3 метра знайшлося місце лише для одного крісла. Тут все підпорядковано аеродинамічній ефективності, включаючи активні антикрила в хвості концепту. Сталевими ковпаками прикриті навіть 24-дюймові колеса, в кожному з яких 168 спиць.

Срібляста фарба Alubeam, як кажуть розробники, – данина класичним «Срібним стрілам» Mercedes. Але все інше в концепті EQ Silver Arrow з XXI століття. І це підкреслюють рішення інтер’єру. Тут сплав натуральних матеріалів і високих технологій. Все затягнуте в натуральну шкіру або оброблено деревиною волоського горіху. Важко припустити, яке майбутнє чекає цей концепт. Поки це шикарна комп’ютерна іграшка, водій якої зможе при бажанні накласти віртуальну гоночну трасу поверх реальної дороги. І навіть запросити віртуального суперника і навіть гоночного тренера.