Mercedes представив американський кемпер на базі Vito

Mercedes-Benz розширює модельний ряд Metris в США, випускаючи на ринок автофургон Metris Getaway.

Metris – це американська версія автофургона Mercedes, який продається в Європі під ім’ям Vito, але, на відміну від свого європейського побратима, «американець» ще не пропонував офіційно переобладнану версію кемпера. Ситуація змінилася, оскільки Mercedes-Benz об’єднався з американським виробником автофургонів Driverge Vehicle Innovations, щоб запропонувати перетворення кемперів на базі свого средньорозмірного фургона.

Вперше проект був оприлюднений на автосалоні в Чикаго в лютому, коли автомобіль був представлений в якості Metris Weekender. Тепер цей кемпер перейменований в Metris Getaway і доступний в дилерських центрах США з низкою оновлень, спрямованих на те, щоб зробити життя в дорозі комфортним. У стандартне устаткування Driverge увійшли відкидний дах зі спальною зоною, багатоцільове заднє сидіння, яке перетворюється в ліжко, і поворотні передні крісла, які миттєво перетворюють автофургон в вітальню.

Моделі Mercedes Metris також оснащені другою батареєю і рейкою для заднього сидіння, щоб воно могло переміщатися уздовж салону, відкриваючи додатковий простір. Звичайно, Metris Getaway можна модернізувати за допомогою додаткового обладнання, такого як висувна кухня в задньому відсіку, тент, задній намет, а також протимоскітні сітки для розсувних дверей і заднього люка.

Крім того, доступні багажники на дах, на яких можна розмістити дошки для серфінгу та інше спортивне обладнання, а також сонячні батареї для забезпечення максимальної автономності. Що стосується варіантів персоналізації, пропонується близько 200 варіантів кольорів плівки для обклеювання кузова.

ДЖЕРЕЛОmotortrend.com