Mercedes розширює сімейство автомобілів AMG

Агресивна політика відділення Mercedes-AMG з нарощування модельного ряду дає відмінні результати. З 2016-му німці констатували зростання продажів на 44,1% (99 235 машин), а рік по тому попит підскочив ще на 33%, і його вперше в історії AMG виміряли шестизначним числом (131 970 автомобілів). І AMG-сімейство продовжить розширюватися.

Наприклад, на базі нинішнього Мерседесу А-класу підготують дві повнопривідні моделі – «підігріту» A35 і «заряджену» A45. Та ж історія чекає купеподібний Mercedes-AMG CLA 45 і його вантажопасажирську модифікацію Shooting Brake наступних поколінь. Звичайний CLA 45 вже помічений в серійному кузові на дорожніх випробуваннях.

Імовірно, крім модифікації CLA 45 4Matic в гамі з’явиться менш швидка повнопривідна CLA 35. Їй дадуть той же дволітровий турбомотор з чотирма циліндрами, але дефорсований до 300 сил. Дебют обох версій намічений на 2019 рік.

Новий CLA 45 стане більшим за свого попередника – збільшиться довжина, в тому числі за рахунок заднього звісу, і ширина. Це сприятливим чином позначиться на пропорціях, які до цього були не дуже. В основу моделі ляже колишня, але серйозно модернізована платформа з іншими підрамниками і перенастроєними елементами. Колишнім буде і двигун M133. Але дволітровий агрегат з безпосереднім уприскуванням і турбокомпресором twin scroll допрацюють. Як сказав в інтерв’ю виданню Autocar глава AMG Тобіас Мерс, потужність мотору перевищить 400 сил, а крутний момент, за чутками, досягне 500 Нм. У попередника, нагадаємо, віддача становить 381 к.с. і 475 Н • м.