Mercedes створив особливу версію пікапа X-Class X² в рожевому кольорі

Mercedes-Benz для Німеччини зробили спеціальну версію свого пікапа X-Class, який отримав ліфтовану підвіску і 100 варіантів яскравих кольорів кузова.

Першопрохідцем лінійки ультимативних позашляхових моделей став G550 4×4², випущений малою серією, потім з’явився зроблений і зовсім в єдиному екземплярі E-Class All-Terrain 4×4². Зараз же в продажу з’явився X-Class X² – ​​автомобіль запропонований на сайті дилера в Мюнхені.

Ключовими особливостями нового виконання стали збільшений до 30 сантиметрів дорожній просвіт і 18-дюймові колісні диски. Обидва елементи входять в пакет для бездоріжжя, який можна купити за € 5056 для базового пікапа.

Тим, кому цього мало, адресований вибір з 100 унікальних кольорів кузова – за додаткові € 4165 пікап X-Class X² обклеїть яскравою плівкою обраного відтінку. Ще € 2368 буде коштувати дизайн-пакет, що включає в себе тонування заднього скла, а також бампери, дверні ручки, колеса і емблеми Mercedes-Benz обраного замовником кольору.

Передбачено широкий перелік аксесуарів (кришки вантажного відсіку, дуги безпеки, кріплення та інше), а ось вибір моторів скромний – або 4-циліндровий дизельний X250d, або 6-циліндровий дизельний X350d.