Мережу розсмішив незвичайний Toyota Land Cruiser

У мережі показали незвичайний приклад тюнінгу популярного японського позашляховика Toyota Land Cruiser. Автолюбитель виклав в Instagram фотографії свого доопрацьованого автомобіля.

На знімках можна побачити, що весь кузов брутального «Крузака» покритий ніжною білою «шубкою». «Шерсть» присутня навіть на корпусах бічних дзеркал, а вільними від неї залишилися лише фари, протитуманки, решітка радіатора і скла.

«Купив шубку своїй дівчинці», – написав задоволений автовласник. Відзначимо, що «волохатий» Toyota Land Cruiser на ділі виявиться зовсім непрактичним. Автомобіль звик їздити по складному бездоріжжю, а подібна біла «шубка» забрудниться в перший же день експлуатації.

Наймиліший «Крузак» здивував мережу. Багатьом користувачам припав до смаку такий вид тюнінгу, але вони зізналися, що навряд чи наважилися б на такий крок. Знайшлися й ті, хто засудив власника Toyota Land Cruiser за такі доопрацювання. Так, один з користувачів написав, що зробити подібне з вантажним автомобілем – цілковита дурниця.