MG вже тестує новий кросовер X-Motion

На Пекінському автосалоні в 2018 році бренд MG представив концепцію кросовера X-Motion. Нам був представлений флагманський спортивний автомобіль.

Тепер прототип новинки помічений на випробуваннях. Зарубіжні журналісти змогли опинитися в потрібний час і в потрібному місці – як підсумок, вони змогли зафіксувати два прототипи MG X-Motion.

Повідомляється, що випробування проходили десь в Скандинавії, а на авто були британські реєстраційні номери. У той час як обидві машини все ще мають маскування всього кузова, та, що з жовтою передньою панеллю, здається, трохи ближче до остаточного зовнішнім виглядом британського кросовера.

Придивіться, у них різний дизайн дифузора заднього бампера, а у одного з них є два патрубки вихлопної системи. Їхні передні і задні ліхтарі здається вже отримали свій повністю серійний вид.

Повідомляється, що під капотом MG X-Motion буде знаходиться 2,0-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом. Цей силовий агрегат використовується в китайському кросовері Roewe RX8. Його максимальна потужність дорівнює 221 кінських сил, а в якості трансмісії виступає 8-ступінчаста автоматична коробка. У випадку з британським кросовером, весь крутний момент буде надходити на передню вісь, а повний привід буде доступний в якості додаткової опції.