Міні АЗС – практичність, а також довговічність в роботі з нафтопродуктами

Міні АЗС на даному етапі фахівці вважають найсучаснішою моделлю резервуарного оснащення для компаній, у яких працює власний автомобільний парк. Часто ці функціональні і легко транспортуються АЗС встановлюють на невеликих автозаправках біля невеликих містечок. Переваг у даного виду резервуарного обладнання для пального неймовірно багато, все їх сповна оцінили партнери компанії Петролайн. Ми забезпечуємо своїм замовникам створення сучасних і, природно, практичних міні АЗС, в повній мірі задовольняють необхідність в нафтопродуктах як невеликих компаній, так і вельми великих компаній-перевізників.

Створення проектів, специфіка міні АЗС

Збільшене увагу до міні АЗС на сьогоднішній день пояснюють високою якістю такого оснащення для відпуску нафтопродуктів, а також достопностью цін. Ми забезпечуємо при реалізації замовлення міцність ємностей, тому проводимо спеціальні випробування. Піклуючись про потреби покупців і, природно, про нашу репутацію, фірма «Петролайн» випускає міні АЗС, які відповідають міжнародним нормам якості в зазначеній галузі. Зроблені нами міні АЗС прості в управлін, транспортабельні, довговічні і, природно, конструктивно продумані. Персональні АЗС не займуть багато местана будь-якій ділянці, з огляду на це, вони підходять для установки навіть на територіально невеликих земельних ділянках. При цьому компактність передбачає місткий обсяг ємностей для забезпечення нафтопродуктами достатнього числа авто. Пропускна функція міні АЗС досить велика. Вона дозволяє продуктивно і, природно, в оперативному режимі обслуговувати непрерирвний потік автотранспорту на маленькій АЗС цілодобово. Крім усього, міні АЗС прекрасно автоматизована, вона не вимагає цілодобового участі в своїй роботі обслуговуючого персоналу.

Будова міні АЗС
Виробництво персональних АЗС передбачає певні особливості. Виробничі характеристики нашого заводу дають можливість нам обробити на унікальному обладнанні кращі марки стали, створюючи з цією стали насправді якісні ємності для міні АЗС. Вони не бояться корозії, не допустять протікання і прекрасно захищають паливо, з яким працює АЗС або підприємство. У новій міні АЗС встановлюють відсік прийому-відпуску нафтопродукту, що робить функціонування персональної АЗС ще більш якісною.

Для величезних автозаправок, які встановлюються нафтопереробними компаніями і, природно, мають відповідне число споживачів, ми забезпечуємо виготовлення спеціальних міні АЗС, які складаються з необхідної кількості ємностей для палива. Згадане обладнання дає можливість реалізувати в дуже великих обсягах п’ять і більше видів палива. Для надійної і, природно, безвідмовної діяльності подібних комплексів представники фірми «Петролайн» самі встановлюють їх, монтуючи хв АЗС соответсвенно з вимогами генерального плану заправки.

Стандартна міні АЗС вимагає для монтажних робіт сто квадратних метрів ділянки. Комплект міні АЗС виготовляється з ємностей необхідного розміру в потрібній кількості, декількох постів для відпуску палива (традиційно таких блоків 2), автоцистерни для зливу і, звичайно, навісу з металу.

Управління міні АЗС виконувати досить легко, так як роботу персональної АЗС контролює спеціальне електрообладнання. Воно контролює не один лише процес відпустки, а також заощадження нафтопродуктів, але, крім того, вказує на всілякі пошкодження резервуара.

Наш завод створює персональні АЗС різних розмірів в межах 250-50 000 л. Наша міні АЗС гарантує безвідмовну службу протягом довгих років.