Mini представила нову обмежену серію Countryman Boardwalk

Новинка стане відмінним вибором для шукачів пригод і мандрівників.

Тільки в травні Mini Countryman отримав оновлення в середині циклу для моделі 2021 року. На цей раз не такий вже і мініатюрний Mini отримає особливу модифікацію під назвою Boardwalk Edition. Британська марка представляє цей особливий варіант для авантюристів і мандрівників. Mini Countryman Boardwalk буде випущений в обмеженій кількості і замовлення на модель вже відкриті.

Найяскравіша особливість Countryman Boardwalk – це колір Deep Laguna Blue Metallic, що нагадує Mini Convertible Sidewalk Edition, представлений на початку цього року. Подальші оновлення зовнішнього дизайну включають чорний дах, чорні рейлінги на даху, 19-дюймові колеса і ряд елементів кузова в чорному кольорі. Набір наклейок Boardwalk також доданий, вказуючи на особливу версію моделі.

Усередині також в декількох місцях розташувалися логотипи Boardwalk, які можна знайти на дверних отворах, приладовій панелі і даху. Набір стандартних функцій буде залежати від варіанту Countryman, від Cooper з ручним керуванням до Cooper S. Звичайно, застосовуються стандартні пакети, такі як Interior Pack і Mini Excitement Pack, а також Mini Yours Leather і Comfort Plus Pack.

Маючи кілька доступних опцій, зацікавлені покупці можуть додатково налаштувати свій Countryman Boardwalk Edition відповідно до своїх технічних характеристик, як і інші моделі Mini, які ви можете купити.

У Великобританії буде продано всього 325 екземплярів, постачання почнуться до січня. Ціни на новинку в Великобританії починаються з 31600 фунтів стерлінгів.