Мінівени SpaceTourer і Traveller відкликані на заміну догрівачів

Дилери PSA почали безкоштовну заміну догрівачів Webasto на венах Citroen SpaceTourer / Peugeot Traveller останнього покоління. Там була використана версія пристрою без автономного насоса охолоджуючої рідини (ОЖ). Тому часом після вимкнення двигуна в разі якщо температура ОЖ ще не досягла робочої, в відсутності циркуляції рідини догрівач перегрівався, супроводжуючи це явище виразним клекотанням під днищем. (З цим зіткнулися кілька користувачів) Webasto в цей момент вже не спалює пальне.

У деяких випадках такі перегріви приводили до електронного блокування пристрою. Зауважимо, що нещодавно компанія відкликала авто з приводу перегріву самого ДВС, викликаного некоректним софтом. Спочатку проблему намагалися вирішувати заміною догрівачів новими, але тієї ж модифікації. Тепер вирішено ставити іншу версію пристрою (причому йде заміна в зборі догрівачі) з вбудованим в Webasto автономним насосом, що не залежать від ДВС.

З приводу обігрівача на Спейстурері або Тревеллері можна проконсультуватися з офіційним дилером. Співробітники представництва компанії Webasto нас запевнили, що описана проблема є специфічною саме для зазначених моделей, оскільки виробник автомобілів не дуже вдало вибрав схему включення приладу до складу системи охолодження двигуна і, відповідно, алгоритм взаємодії цих двох пристроїв.