Mitsubishi Fuso Canter вперше за 10 років отримав нову кабіну

19 жовтня компанія Mitsubishi Fuso представила Canter нового зразка. Автомобіль змінився візуально та отримав нові електронні системи.

З моменту появи Canter восьмого покоління (заводський код – TF) пройшло десять років (вантажівка дебютувала в 2010-му). Це перша серйозна зміна дизайну.

Важливо відзначити, що це рестайлінг, а не повністю нове покоління. Але масштаб змін вражає. Оновилося все переднє облицювання. Рубані лінії поступилися місцем плавним вигинам. Світлодіодні фари увійшли до складу базового оснащення. Їх L-видна форма перегукується з автобусом Mitsubishi Fuso Rosa. В екстер’єрі можна виявити відгомони водневого концепту Fuso Vision F-CELL.

Багато нового заявлено за частиною сучасних технологій. Всі версії Canter будуть за замовчуванням оснащуватися системою Active Side Guard Assist. Вона підкаже, якщо з’явиться перешкода зліва від кабіни — в «сліпий» зоні. Для цього залучається радар, що працює в міліметровому діапазоні. Ним розпізнаються пішоходи, велосипедисти та мотоциклісти, присутність яких здатна стати сюрпризом для водія.

Плюс до цього всі нові вантажівки будуть «підключеними». Власник зможе в будь-який момент часу віддалено перевірити місцеперебування та основні параметри Canter зі смартфона або комп’ютера.

Поки представлені три версії Canter: фургон довжиною 4840 мм, бортова вантажівка – 6180 мм і автомобіль з дворядною кабіною і бортовою платформою (загальна довжина – 5985 мм). Всі оснащені колишнім 3,0-літровим турбодизелем 4P10. Трансмісія може бути механічною або автоматичною.