Mitsubishi готує нову версію Delica D:5

Сімейство Mitsubishi eK / Nissan Dayz нарешті оновилося. Нинішню генерацію цих моделей шанувальники японського автопрому знають з 2013 року. Планується, що вже в березні розробники презентують оновлені кей-кари.

Днями в Мережу «злили» перші фотографії довгоочікуваних новинок без будь-якого камуфляжу. Так, «посвіжілий» Mitsubishi eK Wagon став схожий на мініатюрну копію оновленого мінівена Delica D: 5. Обидва авто отримують однакову головну оптику, а також впізнавану решітку радіатора. А ось задні фари у eK Wagon оригінальні. Крім цього, номерний знак у цього авто «переїхав» з бампера на багажну двері.

Ймовірно, на знімках зображена крос-версія, а не стандартний хетч. На цю обставину вказують рейлінги на даху, а також пластикові вставки по периметру кузовe. Новий Nissan Dayz отримує «фамільну» радіаторну решітку V-образного зображення, нові фари і ДГЗ. Як моторів будуть представлені трициліндровий 660-кубовий «атмосферник» з віддачею 49 к.с. і його турбоверсия потужністю 64 л.с. Експерти не виключають, що у мотора з’явиться гібридна надбудова.

У пару до силових агрегатів пропонують варіатор. Привід може бути як переднім, так і повним.