Mitsubishi оновила позашляховий мінівен Delica

Через 11 років після виходу останнього покоління Mitsubishi Delica, японська марка нарешті відновила свій позашляховий мінівен, представивши новинку публіці.

Як Mitsubishi відповідає на зростання продажів кросоверів і позашляховиків? Досить оригінальним гібридом позашляховика і мінівена – досить цікавою і затребуваною в Японії, Індонезії, на Тайвані і в інших азіатських країнах моделлю Delica. Зараз нарешті вийшло нове покоління. Вперше з 2007 року Mitsubishi Delica оновилася.

У загальних рисах нова машина схожа на торішній однойменний концепт-кар, а в цілому вигляд автомобіля виконаний у фірмовому дизайні марки, який вже знайомий по позашляховиках і кроссоверах бренду.

3-рядний салон розрахований на шістьох і надає їм досить непоганий за мірками класу рівень комфорту. В інтер’єрі з’явилася нова приладова панель і мультимедійна система з великим дисплеєм, розділеним на 4 зони залежно від функцій.

Mitsubishi D: 5 Delica оснащується 2,2-літровим 170-сильним дизельним двигуном, новою 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу з режимами 2WD, 4WD і Lock. Новий позашляховий мінівен в продаж надійде найближчим часом. Також буде доступне виконання Urban Warrior, яке відрізняється іншим кузовним обвісом, іншими колесами і більш багатим оснащенням і декором інтер’єру.