Mitsubishi показала оновлений кросовер Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross з сенсаційним зовнішнім виглядом існує вже три роки: на думку його власників, пора його оновити. Чи вийде модель на європейський ринок в наступному році, поки не зовсім ясно.

Щоб зацікавити світ радикально оновленим Eclipse Cross, Mitsubishi публікує новий тизер. Це перший раз, коли Mitsubishi ставить новачка в центр уваги, хоча чутки про рестайлінг ходили довгий час. Судячи з зображення, поновлення торкнуться в основному передньої частини позашляховика.

Варто відзначити багато спільного з представленим раніше концептом Engelberg Tourer, включаючи великий хромований «бумеранг» під фарами і плоску світлодіодну смугу для денних ходових вогнів. У відображенні автомобіля в свого роду скляній стіні передню панель можна розглянути ще краще: в ньому добре видно чорну область, яка виконує роль решітки.

На перший погляд, ззаду мало що змінилося. Однак якщо придивитися до відбиття у вікні позаду машини, можна побачити, що багато чого змінилося. Безперервна світлова смуга застаріла, тому вона, швидше за все, зникне з «подвійного заднього скла». Форма ліхтарів нагадує форму, яку Mitsubishi раніше використовувала в концепції e-Volution.

У супровідному тексті великий акцент робиться на появу позашляховика в Північній Америці. Mitsubishi, наприклад, підкреслює, що оновлений Eclipse Cross є важливим моментом в попередній обіцянці бренду надати американським автосалонам багато новин. Крім того, зараз люди говорять тільки про дебют в Північній Америці, який відбудеться в першому кварталі 2021 року.