Mitsubishi випустить електрокросовер

Компанія Mitsubishi Motors представила на автосалоні в Шанхаї концепт e-Yi. Це провісник майбутнього серійного кросовера для азіатського ринку, на прикладі якого виробник демонструє технології електрифікації і повного приводу.

Буква «e» в назві концепту означає Electric ( «електричний»), а також Explore ( «відкривайте»), Experience ( «пізнавайте») і Engage ( «стаєте частиною»). Букви «Yi» символізує китайський ієрогліф, який можна перекласти як «сильний, міцний, довговічний», і одночасно позначення «毅», тобто «прекрасний».

Mitsubishi e-Yi CONCEPT отримав нову інтерпретацію фірмового стилю DYNAMIC SHIELD з синім підсвічуванням хромованих деталей, яка включається під час зарядки або використання заряду батареї для живлення побутових приладів. На даху є бокс з електроприводом і дистанційним управлінням.

У трирядному салоні зі шкіряною оббивкою встановлені два 12,3-дюймових дисплея – віртуальні прилади й екран мультимедійної системи. Серед іншого, в оснащення включений асистент ADAS, який допомагає водієві при русі по шосе під час розгону і гальмування, а також коригує рульове управління.

Плагін-гібридна силова установка концепту заснована на тій, що використовується в кросовері Outlander PHEV. Вона включає 2,4-літровий бензиновий двигун і два електромотори, розташованих на передній і задній осях. У повністю електричному режимі Mitsubishi e-Yi може проїхати на одному заряді 70 кілометрів по циклу WLTP, повний запас ходу перевищує 700 кілометрів.

Постійний повний привід доповнений системою Active Yaw Control, яка розподіляє тягу між передніми колесами. Разом з новим концептом на стенді «Міцубісі» в Шанхаї демонструються Eclipse Cross, Outlander, ASX, Eupheme EV і Eupheme PHEV, які випускають в Китаї на спільному підприємстві GAC Mitsubishi Motors Co., Ltd . (GMMC), а також Pajero японського виробництва.