Модель Isuzu D-Max змінить покоління

Модель Isuzu D-Max готується змінити покоління. Тестовий зразок нової машини кілька годин тому був сфотографований в Скандинавії. Хоча в пресі часто миготять слова «третє покоління» і «побудований з нуля», прототип змушує засумніватися в точності прогнозів.

Покоління, може, і назвуть третім, але цілий ряд ліній і роз’ємів на кузові натякає на сильну переробку генерації «номер два», що є перелицьованим клоном пікапа Chevrolet Colorado. Найсумнівніша частина прототипу: кабіна з дверима і контуром скління, дзеркалом і його кріпленням – як на колишній моделі.

Верхня подштамповка, однак, проходить не по центру дверних ручок, а над ними. У будь-якому випадку, машина збереже раму, схему підвіски (двоважілька спереду і міст на ресорах ззаду) і основний асортимент моторів (це дизелі 2.5 і 3.0).

До слова, про них. Додавання нового агрегату в гамму «ді-макса» для нашого ринку очікується навесні. Навіть ліхтарі в цілому повторюють колишні, тільки з невеликим коригуванням в малюнку. По частині електроніки в «третьому» «ді-максі» ми побачимо прогрес: що-небудь на зразок мультимедійної системи з інтерфейсом Apple CarPlay або адаптивного круїз-контролю, моніторингу сліпих зон і системи автоматичного гальмування. Японці збираються попрацювати над обробкою інтер’єру і навіть додати в асортимент більш «розкішний» варіант для боротьби з дорогими пікапами зразок мерседесівского «ікс-класу».