Morgan представить нову модель в ретро-стилі

Приблизно в 2025 році на ринок повинен вийти новий спорткар Morgan. Модель, як обіцяють, отримає дизайн в стилістиці класичних автомобілів 1960-х років.

Британська марка Morgan відома своїми спорткарами, які активно експлуатують ретро-стилістику. Нова модель, яка вийде в середині 2020-х років також не стане винятком, якщо судити по перших тизерах прийдешньої прем’єри.

За даними Autocar, наступний спорткар Morgan, над яким вже працює компанія, буде виконаний в стилістиці класичних автомобілів 1960-х років, тоді як попередні машини були зроблені в дусі моделей 30-40-х.

Новинка вийде на ринок у вигляді купе і кабріолета. На відміну від дерев’яного каркасу в нинішніх моделях, прийдешня прем’єра отримає коробчату раму з алюмінієвих профілів. Мотор залишиться спереду, а привід буде заднім. При цьому замість 4,8-літрових двигунів BMW будуть використовуватися якісь нові агрегати і в тому числі електромотори.

У 2019 Morgan Motor Company відзначатиме своє 110-річчя і з цієї нагоди представлять модернізовані моделі поточного покоління. Новий спорткар, як заявляє бренд, покликаний буде відкрити наступну сторінку історії компанії.