На базі Honda Dominator створили скрамблер

У двох словах про модель Honda Dominator можна сказати, що це досить нудне і скромне створення. Але це тільки для тих, хто не здатний розглянути справжній потенціал даного мотоцикла.

Керівник ательє Eastern Spirit Garage Сильвестер вирішив показати, на що здатний NX650, перетворивши нудну модель в скремблер. Після повного розбирання рідна рама була вкорочена в задній частині. Паливний бак був запозичений у моделі від SHL. Підрамник був відтворений з нуля.

Також оновленій моделі дісталося класичне сидіння зі шкіри. Передню вилку замінили на Honda CRF 450 2008 р.в. Також була замінена гальмівна система. У двигуні, після розточення циліндра на цілий міліметр, був встановлений кований поршень з кільцями ProX. Штатний повітряний фільтр був замінений на фільтр нульового опору.

Силовий агрегат був пофарбований в чорний колір. На завершення загальної картини, були встановлені дві вихлопні труби з нержавіючої сталі. Втративши 39 кілограм ваги і отримавши досить екстравагантний вигляд, оновлений Dominator може показати високий клас, як на трасі, так і по бездоріжжю.