На базі Jeep Grand Cherokee зробили броньовики

Італійські карабінери отримали нові службові автомобілі. Правоохоронцям зробили броньовики на базі останнього покоління позашляховик Jeep Grand Cherokee.

Автопарк італійської поліції відрізняється різноманітністю моделей і зараз в їх число увійшли нові Jeep Grand Cherokee – відразу 19 позашляховиків передали антитерористичному підрозділу карабінерів в Римі.

Моделі відрізняються захищеним від легкої стрілецької зброї кузовом, куленепробивним склом, нміцними покришками і посиленою підвіскою, яка була адаптована під збільшену масу броньованого позашляховика.

Природно, службовий автомобіль отримав особливу розмальовку – кузов синього кольору з червоними смугами і білими написами Carabinieri. Встановлено сині проблискові маячки на даху, в решітці радіатора і поруч з номерами. Салон також отримав спеціальні доопрацювання – встановлені додаткове освітлення, засоби зв’язку, доступ до різних баз даних через комп’ютер, а в багажнику обладнане місце для зберігання обмундирування.

Всі Jeep Grand Cherokee оснащені 190-сильними 3-літровими турбодизельними V6 з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом. Для Fiat Chrysler Automobiles це не перший досвід поставки автомобілів карабінерів – в червні узбережжя Романьї почали патрулювати службові Jeep Wrangler, а в 2016 році Alfa Romeo передала карабінерам пару седанів Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. У найближчому майбутньому автопарк поліції Італії може поповнити і Ferrari.

До своєї смерті глава Ferrari і FCA Серджіо Маркіонне натякнув на намір передати перший в історії кросовер бренд на службу органам правопорядку.