На базі нового Volkswagen Caddy випустили компактний кемпер California

Volkswagen вже випускає кемпери T6.1 California і Grand California на базі Crafter. Тепер сімейство поповнилося найменшою моделлю – Caddy California. Автомобіль адресований тим, хто хоче ночувати далеко від цивілізації, але при цьому бажає зберегти переваги компактної машини.

Новинка прийшла на зміну Caddy Beach. Зовні вона виглядає як звичайний Caddy п’ятого покоління. Однак всередині таїться безліч відмінностей. Головною з них стало розкладне ліжко з якісним матрацом на основі тарілчастих пружин. Розмір ложа в розкритому стані становить 1980×1070 мм, так що всередині Caddy California без праці переночує пара людина.

У складеному вигляді ліжко поміщається над багажним відділенням. При цьому тепер задні сидіння не є її частиною, так що весь механізм можна повністю демонтувати в разі необхідності, не втративши при цьому в кількості місць для сидіння. А якщо, навпаки, потрібно вкласти спати більше мандрівників, то до ліжка всередині автомобіля можна додати спальний відсік ще на двох осіб.

В Caddy California можна спати під зоряним небом завдяки опціональному панорамному даху. А щоб не заблукати в темряві, над ліжком встановлено точкові світлодіодні світильники з регульованою яскравістю.

Подбали розробники і про готування. Для автомобіля пропонується опціональна міні-кухня. Вона ховається під ліжком і висувається, якщо відкрити задні двері. Кухня складається з двох висувних відсіків, включаючи верхню частину з газовою поверхнею і вітрозахисним екраном. У нижній частині знаходиться піддон для столових приборів, а також місце для зберігання кухонного приладдя і продуктів.

Caddy California буде випускатися в двох варіантах: довжиною 4501 і 4853 мм. Покупцям потрібно вибирати між дизельними моторами потужністю 75 або 122 к.с. Привід може бути переднім або повним.

У Європі Volkswagen Caddy California стане доступний в кінці року. Подовжений варіант вийде на ринок в 2021-му. Ціни поки не називаються.