На честь гіперкара Lamborghini Sian випустили мотоцикл Ducati Diavel 1260 Lamborghini

Ducati в співробітництві з Automobili Lamborghini оголошують про випуск Ducati Diavel 1260 Lamborghini – мотоцикла, створеного в результаті співпраці двох престижних брендів.

І Ducati, і Lamborghini уособлюють італійську досконалість, розділяючи такі цінності, як спортивний стиль, увага до дизайну і увага до деталей. Саме тому дизайнери Ducati надихнули цей спеціальний проект на створення однієї з найцікавіших моделей компанії з Сант-Агата Болоньєзе – Lamborghini Sián FKP 37.

Новинка створена на базі Diavel 1260 S, на які були спроектовані основні риси гіперкара Sián FKP 37. Нові ковані колеса явно нагадують колеса автомобіля, як і повітрозабірники з кришками радіатора з вуглецевого волокна, які передбачають накладення плаваючих елементів на основну конструкцію мотоцикла. Нарешті, на типовий спортивний стиль Ducati вказує колір гальмівних супортів Brembo.

Кожна деталь мотоцикла, розроблена Centro Stile Ducati для цього конкретного проекту, виготовлена з легкого і дорогоцінного матеріалу, такого як вуглецеве волокно, також натхненного автомобілем. Крім кожухів радіатора і повітрозабірників, з карбону також виготовлені кожух глушника, спойлер, кожух центрального бака, кожух сидіння, передні і задні бризковики, кожух приладової панелі і рамка фари.

«Ми переконані, що наш дизайн сильний і є одним із найбільш упізнаваних в автомобільному секторі. Унікальний силует, чистий, але надзвичайно вишуканий, визначає основу нашої мови дизайну», – зазначив Боркерт, керівник відділу дизайну Automobili Lamborghini.

Ліврея Diavel 1260 Lamborghini – результат співпраці Centro Stile Ducati і Centro Stile Lamborghini. Фарба, нанесена на байк, така ж, як і на Sián FKP 37, з кузовом, пофарбованим в колір Verde (зелений) Gea, а рама, піддон і ковані диски — в колір Oro (Gold) Electrum. На лівреї Diavel також зображена цифра 63: важливий номер для італійської компанії, заснованої в 1963 році, а цифра, помножена на десять, дає 630 одиниць, які збере Ducati.