На дорогах помітили незвичайний Матіз-лімузин

Експерт опублікував в мережі відео з оглядом незвичайного корейського автомобіля. На дорогах автоексперт зауважив незвичний Daewoo Matiz, перетворений в лімузин.

Стан лімузина залишає бажати кращого: велика кількість відколів, іржі, каламутні фари і потертий салон. За словами блогера, такий автомобіль годиться тільки для реклами. Блогер зазначив, що саморобний Daewoo Matiz отримав шість коліс, незмінну передню панель в салоні і підсилювач звуку в машині.

Стеля машини обшитий алькантарою, а в задній частині варто відзначити телевізор. Підкапотний простір 6-колісного лімузина Daewoo Matiz займає 0,8-літровий двигун з продуктивністю в 52 кінські сили. Блогер зробив висновок, що цей Daewoo Matiz зроблений своїми руками «за допомогою молотка і мату». У зовнішності автомобіля блогер зазначив не найкращий стан, а ось салон привернув його увагу.

Автоблогер підкреслив, що він хотів би покататися в салоні такого «Матіза». «Автомобіль підійде для того, щоб показувати друзям і не більше», – підсумував блогер.