На нью-йоркському тижні моди дебютував новий кросовер Kia

Новий восьмимісний кросовер Kia дебютував на показі дизайнера Брандона Максуелла в рамках нью-йоркського тижня моди.

Модель під назвою Telluride представили у вигляді «фермерської» версії, натхненням для якої стала атмосфера сільського Техасу. Офіційна презентація новинки відбудеться в січні 2019 року на північноамериканському міжнародному автосалоні.

Особливістю представленої на показі машини став інтер’єр з декоративними елементами з натурального дерева і обробкою шкірою, яка також використовується на зовнішніх ручках дверей і корпусах бічних дзеркал. Крім цього, Telluride оснастили захистом порогів і бамперів, лебідкою, шноркелем, кріпленням для запасного колеса і «експедиційним» багажником. Останній виготовили з дерева і алюмінію.

Кросовер укомплектували 20-дюймовими колісними дисками, а багажний відсік обробили металом і шкірою. За попередньою інформацією, Kia Telluride буде оснащуватися V-подібною “шісткою” від седана Quoris, а також дволітровою «турбочетвіркою», віддача якої, ймовірно, складе 238 кінських сил і 353 Нм крутного моменту. Старт продажу моделі в США запланований на початок 2019 року.