На продаж виставили унікальний суперкар Monster Miata

Мабуть, деякі з вас можуть впізнати ім’я Monster Miata. Під ним відома модернізована версія японського спортивного родстера Mazda MX-5 Miata, яка отримала потужний 5,0-літровий мотор V8 від Ford. Крім того, автомобіль отримав деякі інші, досить значущі зміни. Але саме цей екземпляр спортивного купе 1992 року випуску вдає із себе дещо іншу версію автомобіля.

На даний момент, купе виставлено на продаж в штаті Північна Кароліна (США). Просять за нього «всього лише» 20 000 доларів. Це безумовно набагато більше верхньої частини ринку, за яку можна купити японський родстер, зроблений ще в минулому столітті.

Під сильно зміненим капотом знаходиться двигун V8 Ford Cleveland, робочим об’ємом 6,7 літра. Відомо, що у нього збільшений хід поршнів в циліндрах, таким чином створюється більше місця для повітря і палива. Раніше обсяг цього мотора дорівнював 5,8 літра. І хоча нам не кажуть, на яку максимальну кількість кінських сил розрахований модернізований мотор, відомо, що Miata може подолати перші 402 метра за 11 секунд.

Повідомляється, що Monster Miata 1992 року одержала деякі елементи від Ford Mustang, зокрема електронно-керований вихлоп, а також модифіковану версію заднього моста.