На ринку Китаю деютував новий вен Cross Touran L

Спільне підприємство SAIC Volkswagen вивело на ринок Піднебесної крос-версію моделі Volkswagen Touran L, що отримала відповідне слово Cross в позначенні. Всупереч традиції позначати літерою L подовжені версії моделей, у Турана L в Китаї ті ж база і довжина (2791 і 4527 мм), що і у звичайного компактвена, відомого в Європі. При цьому можна вибрати семи- або шестимісний салон. Приставка Cross означає не тільки вседорожний пластиковий обвіс по периметру, але і ліфтовану на 23 мм підвіску (тепер кліренс дорівнює 143 мм).

Сріблясті захисні накладки на бамперах – більшою мірою декорація, ніж реальний захист. Таким чином, буква L в даному випадку – спосіб натякнути на розширені можливості моделі даної генерації, оскільки в каталозі там ще залишився Touran попереднього покоління. Уточнимо: версія Cross все-таки злегка довша, ніж вихідна (тепер тут 4537 мм), за рахунок інших бамперів, а також на п’ять міліметрів ширша за неї (+1834 мм) за рахунок накладок на арках і, звичайно ж, вище попередника (тепер 1682 мм).

Під капотом Кросу стоїть та ж «турбочетвірка» 1.4 EA211 (150 к.с., 250 Нм), спарена з семиступінчастим “роботом” DSG, що на простому Турані L. За даними Autoevolution, з’явиться тут і наддувний агрегат 1.8 (180 к.с., 300 Нм) серії EA888. Стартова ціна Кросу становить 181 800 юанів.

Крім вседорожного вигляду, Cross Touran може похвалитися новим червоно-оранжевим відтінком кузова і панорамним дахом площею 1,4 м2 в стандартному оснащенні, а також алюмінієвими колісними дисками на 18 дюймів з оригінальним малюнком.