На ринок вийшов паркетник Santa Fe нового покоління

На ринок виходить флагманський «паркетник» Santa Fe нового покоління і компанія Hyundai вже назвала його «начинку». За заявою інформаційної служби автовиробника, кросовер отримав деякі зміни в дизайні, зокрема фірмову передню частину з каскадними радіаторними гратами і оптикою на світлодіодах, причому ДГЗ інженери розташували над основними фарами.

Якщо порівнювати новинку з попередньою генерацією, то тепер габарити Santa Fe більш значні, а саме на 70 мм збільшилася довжина кузова і на 65 мм розширилася колісна база. Під капотом Hyundai можна буде знайти один з трьох моторів: 171-сильний бензиновий агрегат на 2,4L, 200-сильний турбований дизель на 2,2 L, а також новинка – 2,4-літровий «силовик» з прямим впорскуванням на 188 «коней». Як оголосив виробник, для українців автомобіль буде доступний за ціною від 38 тис доларів.

У комплектацію кросовера додали функцію Rear Occupant Alert, за допомогою якої фіксується наявність або відсутність пасажирів в другому ряду сидінь, а також Santa Fe став багатшим на систему Safety Exit Assist і деякі інші.