На ринок вийшов семимісний Toyota Rush TRD Sportivo 2019

Марка Toyota готує до продажу трьохрядовий позашляховик під назвою Rush TRD Sportivo 2019 року. Нинішнє покоління кросу причисляло себе до компактного сегменту.

До слова, габарити кузова наступні: 4435х1695х1705 мм з колісною базою 2685 мм. Величина дорожнього просвіту досягла 220 мм. Такі характеристики дозволять без проблем долати перешкоди.

У 2019 оновлений автомобіль буде запропонований з червоними вставками на кузові і укрупненим антикрилом. Ще однією особливістю стали легкосплавні колісні диски на 17 дюймів. Оспортивленний Toyota Rush відрізняється оригінальними килимками з червоною прострочкою, шкіряною опліткою керма і якісної оббивкою селектора КПП.

У моторному відсіку буде тулитися 1,5-літровий 105-сильний мотор. У трирядного позашляховика передбачено два види трансмісій: 5МКПП і 4АКПП. Такий «автомат», не дивлячись на свій вік, користується великою популярністю на ринках країн, що розвиваються. Незалежно від комплектації автомобілі отримують тільки задній привід.

У цьому плані ситуація засмутила споживачів. Найбільш проста комплектація включає в себе ABS, стабілізацію, клімат-контроль і подушки безпеки. Топовий пакет опцій передбачив систему кругового огляду, яка підключена до семидюймового екрана мультимедійної системи.