На світ з’явився новий кросовер бренда Nio

Китайський виробник, який займається виробництвом сучасних автомобілів, що відповідають всім стандартам якості, представив новий концепт – проект нового кросовера.

Офіційна презентація оновленої машини призначена на початок наступного робочого тижня. Загальну популярність компанія змогла отримати після того, як вироблена нею модель ЕР9 змогла поставити світовий рекорд на знаменитій трасі Нюрбургринга. В цей же час керівники компанії випустили на транспортний ринок серійний паркетник. Але, незважаючи на це масові продажі машини в Китаї стартували тільки кілька місяців тому.

Майбутній кросовер ES6 сам по собі є молодшим братом електричного паркетника. Дизайн кросовера практично повністю повторює основні мотиви сучасних модифікацій, які випускає компанія. У салоні істотні зміни відбулися з сидіннями і рульовою колонкою. З технічного боку відомо, що база нового автомобіля стане на 110 міліметрів менше, попереднього паркетника. Підкапотні характеристики кросовера є засекреченими і будуть озвучені лише на презентації. Єдине, керівники підтвердили той факт, що параметри значно перевершать попередні покоління машин, випущені за чотири роки.