На тестах помітили нову модель Jaguar XE

Я вважаю, що презентація оновленого британського седана Jaguar XE могла б стати якщо не «вишенькою на торті» автосалону в Детройті (США), то серйозною його прикрасою. Але ні … цього не станеться. Поки що британська новинка проходить серію дорожніх тестів в північній частині Європи.

Зазначу, що це вже не перший погляд на автомобіль. Однак ця «свіжа» партія знімків дає нам можливість поглянути на прототип Jaguar XE, який починає потихеньку скидати камуфляж. Британський аристократ, який як і раніше буде конкурувати з німецькими Audi A4, Mercedes-Benz C-Class, BMW 3 Series, покритий камуфляжною плівкою. Але все ж дещо ми змогли розгледіти.

Передні фари, як і задні ліхтарі, здається, стали тоншими, ніж раніше. Напевно трохи зміниться передній бампер. Я не думаю, що зовні цей автомобіль може сильно зміниться, все таки час для нового покоління моделі ще не настав – перед нами оновлення середини життєвого циклу.

Зарубіжні журналісти змогли також зробити пару фотографій салону британської новинки. За ними видно, що він ще потребує доопрацювання але все ж, деякі зміни, які відбудуться з його передньою панеллю, видно вже зараз. Приладова панель повністю чорна, тому ми, ймовірно, дивимося на екран, який і буде виконувати роль «приборки». На центральній консолі внизу розташовується дисплей, з боків якого знаходяться поворотні ручки – так само зроблено і в електричному кросовері I-Pace.