На тестах “засвітилось” нове спортивне купе Lexus LC F

У мережу потрапили перші фотографії спортивного купе від Lexus під назвою LC F, яке тестується на дорогах в Німеччині.

Судячи з перших фото, бампер Lexus LC F ще не повністю готовий до виробництва, але вже видно, що автомобіль має розширені передні колісні арки. Це передбачає, що модель може мати ширшу передню частину. В іншому дизайн схожий з іншими моделями F, але у LC легший вигляд колісних дисків, і помітна потужна гальмівна система.

Також на фото вдалося розглянути складну вихлопну систему з чотирма патрубками, яка майже ідентична тій, що встановлена на моделях RC F і GS F. Головне питання – що буде перебувати під капотом спортивного купе? На даний момент ходить багато чуток з приводу силової установки Lexus LC F. Можливо, на модель буде встановлено 5-літровий атмосферний V8, а можливо – 4-літровий V8 турбо потужністю 600 кінських сил і 636 Нм крутного моменту. Разом з тим, схожа модель LC 500 використовує 5-літровий V8, що видає 471 кінську силу і 540 Нм крутного моменту. Ця силова установка здатна розігнати авто до 60 миль (96 км/год) за 4,4 секунди, а максимальна швидкість обмежена електронікою на рівні 270 км/год.

Для тих, хто любить гібридні моделі, доступна версія з мотором V6 на 3,5 літра з двома електричними установками. У цьому варіанті автомобіль LC500 видає 354 кінських сили, розганяється до 60 миль за 4,7 секунди і має електронне обмеження максимальної швидкості на рівні 250 км/год.