На Toyota Tundra зафіксували рекордний пробіг. Відео

Саме цей Toyota Tundra SR5 2007 року випуску трохи пошарпаний, але це все дрібниці для такого автомобіля, адже на його одометрі цифра в 1 609 344 км.

Безсумнівно, будь-який транспортний засіб може підтримуватися в робочому стані при належному технічному обслуговуванні досить довго, але ця відважна Toyota все ще має всі види оригінальних деталей, включаючи 4,7-літровий V8 під капотом.

Що ж, незалежно від того, чи є ви прихильником японського бренду Toyota чи ні, цей результат дійсно вражає. Опублікований відеоролик, в якому детально розглядається цей пікап. Житель Луїзіани (США) Аарон Морвант є власником цієї вантажівки, і він не поспішаючи подорожує по шосе Америки, оглядаючи місця відпочинку. Він займається логістичним бізнесом. Коротше кажучи, він «на колесах» в режимі 24/7.

Він може забрати і доставити різний вантаж майже в будь-яку точку країни в будь-який час, і ми дійсно маємо на увазі в будь-який час. Насправді, під час запису цього відео він отримав такий виклик і повинен був виїхати якомога швидше.

Морвант записав момент, коли на одометрі його пікапа з’явилася цифра в 1 609 344 км. Повідомляється, що рідний для автомобіля V8 не піддавався ніякому капітального ремонту або перебудові. А ось КПП довелося поміняти. При цьому він зізнався, що він іноді перевищував паспортну вантажопідйомність і буксирувальну здатність пікапа.