На Закарпатті відкрили найвисокогірнішу дорогу держ значення

Державна служба автодоріг у Закарпатській області поширила новину у соцмережах, що відкрила рух по самій високогірній дорозі державного значення Т-07-18: Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я. Ремонт ділянки було виконано по цільовій програмі “Велике будівництво”.

“По всій протяжності посилений прошарок основи – щебенево-піщана суміш укріплена цементом на 150 мм, влаштований вирівнювальний шар асфальтобетону – 100 мм та верхній шар з щебенево-мастичного асфальту – 50 мм. Виконано Габіони кріплення верхових і низових укосів на перевалкових ділянках, зокрема на Воловеччині та Подобовецком перевалах. Бар’єрні огорожі влаштовані відповідно до європейських стандартів – світловідбивні елементи вбудовані в деталі конструкцій, відновлена ​​організація дорожнього руху з заміною всіх дорожніх знаків”, – йдеться в заяві на FB-сторінці.

Відзначається, що найвища відмітка по поверхні дороги складає 732 метри над рівнем моря, найнижча на рівні 430 метрів. Дорога має десятки штучних споруд (мости, труби, підпірні стіни), а також складну конфігурацію дороги. Загальний кошторис робіт становить 669 000 000 гривень. Підрядник – компанія “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

ДЖЕРЕЛОsud.ua