На ЗАЗі планують почати випуск автобусів (Відео)

Всі основні цехи Запорізького автомобілебудівного заводу закриті і законсервовані. Зупинено також складальний цех і найпотужніший малярний комплекс. Підприємство «заморозило» випуск легкових авто, але почало збирати автобуси.

Про це повідомляє спільнота «Українські автомобілі», з посиланням на главу правління «ЗАЗу» Миколи Євдокименка.

За його словами, на підприємстві збережені виробничі процеси.

«ЗАЗ» зараз здійснює штампування кузовних деталей для складального підприємства в Єгипті, а також переніс виробництво автобусів зі свого дочірнього підприємства з Мелітополя до Запоріжжя. Сьогодні ми випускаємо дві моделі автобусів: приміський ЗАЗ А07 і міський А10. У перспективі плануємо освоїти випуск 9-й і 12-метрових автобусів»- каже Микола Євдокименко і додає, що забезпечує роботою окремі ділянки підприємства.

Він каже, що підприємство, як і раніше, робить продукцію з чистого листа металу. Що стосується виробничих потужностей, то роботизовані лінії зварювання, фарбування і головний складальний конвеєр ЗАЗу на сьогодні не працюють.

«З технікою нічого не трапиться, а ось з персоналом вже сталося. Багато хто поїхав за кордон і працюють на іноземних підприємствах, так і тих, хто не працював уже рік все одно потрібно навчати і готувати. Це буде дуже нелегко зробити», – каже Євдокименко.

ДЖЕРЕЛОmmr.net.ua