Найбільш незвичайний ГАЗ-66 знайшли в глухому селі (Фото)

На вигляд знайдений в російській глибинці автомобіль нагадує ЗІЛ-130, точніше пожежну автоцистерну, адже кабіна тут – дворядна та ще й червоного кольору. Однак по силовій лінії це далеко не «сто тридцятий». В основі лежить армійський всюдихід ГАЗ-66.

Машина вийшла досить курйозною на вигляд, так як капотна компоновка від ЗІЛ-130 просто не залишила місця для кузова. Все що помістилося за кабіною – це великий паливний бак від трактора. Колісна база ГАЗ-66 – 3300 мм виявилася настільки мала, що задні двері довелося трохи обрізати знизу, за формою крил.

Тепер питання, а яке призначення цього авто з дворядною кабіною. Варіантів може бути кілька. Таку машину можна використовувати як баластний тягач. У Західній Європі в 30-40-і роки випускалися такі тягачі, причому навіть з дворядною кабіною – один з них Hanomag ST 100, який міг буксирувати 30-тонний причіп.

Цікаво, що баластом у нього служила трансмісія і паливний бак біля задньої осі. У нашому ж випадку симбіоз ГАЗ-66 і ЗІЛ-130 дуже нагадує німецький аналог.

Друге можливе призначення – всюдихід для доставки невеликих груп людей в важкопрохідні райони. Що що, а прохідністю ГАЗ-66 відрізняється вельми завидною.

А може машину створили просто заради розваги майстра АТП, в якому завалялися запчастини від старої пожежної автоцистерни та старого ГАЗ-66.