Наступне покоління Ford Focus ST отримає “автомат”

Новий Ford Focus, представлений в квітні нинішнього року, вийшов у світ відразу в декількох варіаціях, включаючи піднятий Active і виконання зі спортивним обвісом ST-Line.

Попереду ж ще нас чекають «заряджені» модифікації. Прогноз щодо повнопривідного побратима RS був озвучений вже раніше, тобто він збереже «турбочетвірку» 2.3, до якої інженери приладнали мотор-генератор, а віддачу піднімуть з 350 приблизно до 400 к.с.).

Тепер же з’явилися цікаві відомості про «проміжний» Фокус ST. Минулий Focus ST оснащувався дволітровим бензиновим мотором EcoBoost потужністю 250-255 к.с. (Значення змінювалося в залежності від ринку і року випуску) і з обертовим моментом в 340-366 Нм. Також можна було вибрати дизель 2.0 Duratorq на 185 “конячок” (400 Нм).

Обидва поєднувалися тільки з шестиступінчастою “механікою” (привід передній). Припущення щодо двигуна висувалися різні – від форсованого 1.5 до дефорсованого 2.3. Але видання Motoring, посилаючись на інсайдерів, запевняє, що версія ST збереже бензиновий агрегат 2.0. Напевно, компанія змінить його настройки.

Орієнтуючись на пакет Performance, можна передбачити 280 к.с. і 400 Нм. Дизельний варіант ST збережеться, хіба що додасть в потужності п’ять-десять «конячок». Крім хетчбека, напевно, буде створено універсал ST. І найцікавіше: крім «механіки» новий Фокус ST 2019 року отримає «автомат» з підрульовими пелюстками. Швидше за все, компанія використовує той же новий восьмиступінчастий, що з’явився при зміні покоління на звичайних Фокусах, уточнює Autoevolution.