Наступною новинкою Porsche стане Електроседан розміром з Audi A4

Лінійка Porsche розшириться за рахунок компактного електричного седана, стверджує британський Autocar. За даними видання, мова йде про «молодшого брата» Taycan з форм-фактором лифтбека.

Сьома модель в актуальною гамі Porsche може стати наймасовішою, адже німецька марка планує позмагатися з таким бестселером, як Tesla Model 3. Передбачувана стартова ціна седана – 50 тисяч фунтів стерлінгів, тобто електромобіль виявиться майже на третину дешевше базового Taycan і лише небагато чим дорожче бензинового Macan.

Запропонувати конкурентні ціни Porsche допоможе уніфікація – майбутній седан розділить платформу PPE з електричним Macan EV, а крім інженерів Porsche новинками будуть займатися в Audi, щоб випустити свої аналоги – A4 e-tron і Q6 e-tron. По суті, мова йде про ту ж форму співпраці, яка вже випробувана на проектах Taycan / e-tron GT.

У Porsche офіційно не підтвердили роботу над відносно недорогим електромобілем, але неназване інженер марки дав зрозуміти, що створення «молодшого» седана – один з варіантів розвитку модельного ряду.

Як і у випадку з Audi A4 e-tron, від компактного електрокара Porsche можна чекати задне- і повнопривідних версій з одним або двома двигунами. З чуток, купеподібний седан назвуть Cajun, адже це ім’я марка зі Штутгарта запатентувала десять років тому, але ні серійні моделі, ні концепти з такою назвою не випускалися.

Місце збірки нового Porsche визначено: виробництво організовують на заводі в Лейпцігу, на тій же фабриці, де будуть випускати «батарейний» Macan EV. Про терміни дебюту «молодшого» електроседана говорити передчасно, але до 2025 року розширення лінійки Porsche можна не чекати.