Наступний Citroen може отримати новий логотип

У Peugeot скоро з’явиться новий логотип, який вже дебютував на концепт-карі. Це змушує замислитися, чи йде споріднений бренд Citroen тим самим шляхом, і чи бачили ми новий значок раніше.

«Новий» логотип прикрашав кермо недавно поміченого нового Peugeot 308. Слово «новий» укладено в лапки, бо це логотип, який ми раніше бачили на E-Legend Concept і який, в свою чергу, був ретро-варіантом набагато старішого логотипу Peugeot. Ми бачили, як споріднений бренд Citroen зробив щось подібне на концепті 19_19, що нещодавно з’явився. На честь 100-річчя бренду стару емблему очистили від пилу і надали їй сучасніший вигляд.

Це змушує задуматися. У контексті «нової ідентичності бренду» і «більшої застосовності до цифрових каналів» багато брендів недавно оновили свій логотип. Volkswagen, BMW і Nissan, серед інших, вибрали простішу «2D» версію свого чинного логотипу. Peugeot приєднався до них, хоча він явно «йде в ретро-тур». Такий бренд, як Citroen, відмінно вписується в такий історичний підхід, тому не дивно, якщо цей логотип незабаром з’явиться на наступному Citroen.