Наступний Porsche Macan буде електричним

Наглядова рада Porsche AG вирішила, що у моделі Porsche Macan в другому поколінні з’явиться чисто електрична версія на платформі PPE (Premium Platform Electric), розроблена у співпраці з Audi.

«Зелений» Macan отримає 800-вольтову систему для зарядки батареї на 80% за 15 хвилин, як у електрокара Taycan, чий вихід на ринок в кінці 2019 року підтверджений.

«Позашляхова» модифікація Тайкан, Cross Turismo, дебютує «незабаром після нього», і тільки потім публіку порадує Macan EV. Ймовірно, в 2021-му або трохи пізніше. Ще на початку липня 2018 року компанія Porsche вибрала будинком для «другого» Макана завод в Лейпцігу (на знімку), де модель випускається з дня народження донині.

Електромобілі влаштуються на вже існуючій лінії, йде підготовка до їх приходу. Німці кажуть: «Macan піднімає стартовий пістолет для електрифікації». «Електромобілі та Porsche відмінно поєднуються один з одним, особливо через їх спортивний характер, – зазначив голова ради директорів Олівер Блум. – До 2022 року ми будемо інвестувати в електрокари більше шести мільярдів євро, а в 2025-му половина всіх нових Porsche отримає електрифіковані установки ».

Функціонер заспокоїв фанатів, сказавши, що протягом наступних десяти років марка не відмовиться від бензинових двигунів. Вони залишаться частиною «міксу», в якому є місце і гібридам, і спорткарам на електротязі.