Наступники Nissan GT-R и 370Z отримають гібридні мотори згідно з “сучасними тенденціями”

Керівництво Nissan підтвердило, що збереже в модельній лінійці бренду спортивні моделі, але вони будуть відповідати сучасним тенденціям і, ймовірно, отримають гібридні мотори. Чутки про наступників моделей GT-R і 370Z не сходять зі сторінок преси і, згідно з останніми даними Top Gear, Nissan не просто збереже ці моделі у виробництві, а й зробить їх гібридними.

Один керівників Nissan з маркетингу, Жан-П’єр Діерназ, розповів британському виданню, що японський автовиробник планує електрифікувати приблизно 40% всіх своїх машин, які будуть продаватися до Європи до 2022 року. У цю частину увійдуть не тільки Qashqai і X-Trail, але і GT-R з 370Z. “Мені не здається, що спортивні моделі і електрифіковані мотори суперечать один одному”, – пояснив Діерназ. –

“Можливо, навпаки, спортивні автомобілі виграють від електріфіцікаціі. Зрештою, електромотор і акумулятор набагато легше переміщуватити з однієї платформи на іншу, від одного підсегменту в інший, ніж адаптувати двигун внутрішнього згоряння під різні моделі”.

Топ-менеджер не став розкривати більш детальну інформацію про спорткари нового покоління, поточні версії яких на ринку вже більше десяти років, але натякнув, що GT-R з 370Z залишаться вірними своїй ДНК. “Робота в процесі! Немає поки ніяких дат, коли будуть показані нові моделі, але спорткари – це частина бренду Nissan і в будь-якому випадку такі машини повинні бути у нас”, – додав Діерназ.