Нацполіція запустила на дороги України автобус з фільму жахів (Відео)

“Некерований автобус” буде подорожувати по країні в пошуках кращого водія.

Ця новина вартує свого заголовка: Нацполіція планує боротися з порушниками ПДР за допомогою “автобуса-примари” з гігантськими руками.

Національна поліція України в рамках проекту “Керуй” запустила на дороги України автобус з фільму жахів. Тепер ВОНО буде боротися з порушниками ПДР.

Запуск такого “автобуса-примари” є другим етапом спільного з Консультативною місією Європейського Союзу (КМЕС) соціального проекту “Керуй”, який стартував в минулому році, щоб привернути увагу водіїв та пішоходів до безпеки дорожнього руху. Про це повідомляє сайт Нацполіціі.

Автобус спеціально обладнаний таким чином, щоб створювалося враження, ніби за кермом нікого немає.

“Некерований автобус” буде подорожувати по країні в пошуках кращого водія. Мета проекту – звернути увагу на питання безпеки на дорогах та дотримання Правил дорожнього руху “, – повідомив заступник голови Нацполіціі України Олександр Фацевич.

Фацевич підкреслив, що за допомогою “автобуса-примари” правоохоронці хочуть звернутися до всіх водіїв з проханням бути відповідальними і дотримуватися правил дорожнього руху.

“На жаль, з початку року на дорогах нашої країни сталося понад 122 тисяч дорожньо-транспортних пригод. Майже 20 тисяч – з постраждалими. І хоча в порівнянні з минулим роком кількість ДТП зменшилась на 10%, ця проблема залишається пріоритетною для поліції превенції. Адже ми говоримо про життя і здоров’я людей “, – розповів керівник патрульної поліції.

Також, за його словами, з початку року було зафіксовано понад 800 тис. фактів перевищення швидкості і 94,5 тис. Фактів керування автомобілем в стані сп’яніння.

Заступник керівника КМЕС Фредрік Весслау зазначив, що “автобус-привид” буде їздити по дорогах України і шукати кращих водіїв.

“Він буде зупинятися в різних містах, щоб зустрітися з “героями доріг”- простими українцями, які, завдяки відповідальному водінню, стануть справжнім прикладом для наслідування”, – сказав він.

ДЖЕРЕЛОznaj.ua