Навіщо японським авто антени на бампері?

В конструкції автомобілів японських виробників помічена одна цікава особливість. На передньому або на задньому бампері розміщується пристрій, дуже схожий на антену.

Є дуже багато припущень і домислів з цього приводу. Існувало й існує безліч абсолютно безглуздих гіпотез і припущень. Деякі автолюбителі вважають, що такі пристрої необхідні для передачі якихось певних сигналів.

Насправді, поява таких пристосувань на бамперах японських автомобілів пов’язана з цілком певною причиною. У 90-ті роки минулого століття автомобільна промисловість країни висхідного сонця переживала сплеск. Машин на вулицях японських міст стало більше в рази.

Як відомо, нестача місця в Японії – це національна проблема. Відбилося це і на виникнення певних труднощів при паркуванні автомобілів. Влада країни поклала рішення цього питання на керівництво японських виробників автомобілів. Проблема була вирішена за допомогою установки на бампери автомашин розкладних антен. На кінцях цього пристосування встановлені маячки, які дозволяють точно визначати габарити автомобіля при паркуванні. Особливо добре зарекомендував себе цей пристрій в темний час доби.