Названа дата дебюту Mercedes-Maybach S-Class

Німецький автовиробник підтвердив дебют нового Maybach S-Class 19 листопада під час спеціальної прямої трансляції.

Mercedes випустив тизерне зображення нового Maybach S-Class, яке демонструє традиційне двобарвне забарвлення кузова і класичний значок у формі перевернутого щита. Новий седан отримає подовжену на 18 см колісну базу, від якої, здебільшого, виграють пасажири задніх сидінь.

Новий Mercedes-Maybach S-Class в стандартній комплектації буде постачатися з сидіннями представницького класу і пакетом, який перетворює задню частину флагманського седана в «зручне робоче місце або спокійний притулок від зовнішнього світу», згідно з описом виробника. Ще однією характерною особливістю Maybach, присутньою в інтер’єрі нової моделі, стане оздоблення деревом спинок передніх сидінь, а також області між двома задніми пасажирами.

Хоча важко уявити, що ще можна додати до нового розкішного Maybach S-Class, проте, Mercedes назвав кілька нових функцій, включаючи функцію масажу, вбудовану в опори для литок і підігрів шиї та плечей задніх пасажирів. Крім того, новий Mercedes-Maybach S-Class стане єдиною моделлю бренду, доступною з двигуном V12. Також очікується варіант з електрифікованою трансмісією V8 меншого розміру.