Названа дата дебюту нового електричного гіперкару PF0

Первісток нещодавно утвореного бренду Automobili Pininfarina, електричний гіперкар PF0, дебютує вже наступного тижня в рамках Конкурсу елегантності в Пеббл-Біч. Правда, це буде закритий показ для запрошених потенційних покупців. Зате гостей прийме сам Ананд Махіндра, голова Mahindra & Mahindra, компанії, що володіє ательє Pininfarina.

Прем’єра купе для широкого загалу відбудеться тільки в березні 2019 року на Женевському автосалоні. А зараз розробники виклали більше тізерів моделі, в тому числі показали футуристичний салон. Ключовими принципами проекту названі елегантність і простота.

Інтер’єр мінімалістичний і, крім пари екранів по сторонам від керма, привертає увагу діодним підсвічуванням, яке плавно перетікає з передньої панелі на двері. Зовнішність гіперкау розроблена під керівництвом директора з дизайну Луки Боргоньо, який говорить, що надихався спадщиною Пінінфаріни, зокрема купе Cisitalia, концептами Modulo і Sintesi.

Кузов електрокару буде зроблений з вуглепластику. Чотири електромотори з сумарною віддачею близько двох тисяч «конячок» поки лише гіпотеза. А ось основні характеристики (розгін до сотні швидше двох секунд, максималка вище 400 км /год і пробіг на одній зарядці в 500 км) підтверджені в офіційному релізі компанії. Також було оголошено, що тираж цього гіперкару складе 150 примірників. Їх збиратимуть вручну в майстернях фірми Pininfarina в камб’яно починаючи з 2020 року.