Названа дата дебюту нового Volkswagen T-Cross

Прем’єра нового невеликого німецького кросовера Volkswagen T-Cross призначена на 25 жовтня поточного року. Публічна прем’єра новинки пройде на початку листопада в Сан-Паулу, а на європейський авторинок машина вийде на початку 2019 року.

В основу нового Volkswagen T-Cross ляже архітектура MQB A0, на якій побудували Volkswagen Polo шостої генерації. У модельному ряду новинка розташується нижче Volkswagen T-Roc. На ринку новинка потіснить японський Nissan Juke.

Підкапотний простір нового Volkswagen T-Roc займуть бензинові двигуни обсягами 1,0 і 1,5 літрів з віддачею від 95 до 150 кінських сил. Крім них передбачається 1,6-літровий дизель. Вони приводяться в дію 6-ступінчастою МКПП і роботизованою трансмісією з подвійним зчепленням і системою переднього приводу.

У салоні новинки варто виділити повністю електронну панель управління мультимедійним центром з значним тачскріном. Серед опцій варто вказати на бездротовий пристрій для зарядки мобільних гаджетів, асистент екстреного гальмування і опція контролю за рядності руху.