Названа дата початку продажу оновленого Hyundai Tucson

Модель продається на світових ринках вже три роки, а це, на думку корейських маркетологів, досить довгий термін. На ринок вийшли міцні конкуренти, в тому числі Volkswagen Tiguan, який значно потіснив на глобальному рівні однокласників. Тому, щоб відповідати суворим вимогам світової автомоди, для Tucson назріла пора фейсліфтингу.

Дизайнерське бюро у Франкфурті під керівництвом Пітера Шраєра переробило передню частину машини. Тепер на носі красується каскадна решітка радіатора у вигляді трапеції з усіченими кінцями, а також витончені вузькі фари зі світлодіодними вставками. Передній бампер теж істотно перероблений. Він отримав розширені повітрозабірники і вбудовані протитуманні фари.

Модель все так же агрегатується бензиновими двигунами двох типів. Перший атмосферний агрегат об’ємом 2.0 л розвиває 150 к.с. і доступний з базових комплектацій і з переднім приводом. А ось турбований 1,6-літровий 177-сильний мотор об’ємом 1.6 літра йде тільки на топові комплектації разом з повнопривідною трансмісією.

Крім них, в Україні буде продаватися і дизель об’ємом 2.0 л потужністю 185 к.с., який зараз пропонується тільки на автомобілі в дорогих комплектаціях і з 6-ступінчастою автоматичною коробкою. На новий автомобіль буде ставитися вдосконалений автомат, з 8 ступенями. Як стверджується, він буде набагато економічнішим і ефективнішим колишньої коробки. Hyundai Tucson є одним з найпопулярніших SUV в модельній лінійці бренду Hyundai.