Названа дата появи на світ нового кросовера Mercedes-Benz EQC

Електромобіль Mercedes-Benz EQC буде розсекречений четвертого вересня. У зв’язку з цим оголошенням виробник почав нову тизерну кампанію, на якій фрагменти машини видно вже без маскування.

Перший же кадр змушує згадати сяючий діодною стрічкою на носі концепт Vision EQ Silver Arrow. Для тестів німці побудували аж 200 передсерійних примірників EQC, які пройшли велику програму випробувань від зимової холоднечі (-35 ° C) до літньої спеки (тут температура повітря доходила до плюс 50).

Фінальні параметри машини все ще тримаються в секреті. Навряд чи вони будуть надто відрізнятися від характеристик концепту. А у того в активі були батарея на 70 кВт • год (500 км ходу) і пара електромоторів (по одному на осі) з сумарною потужністю в 408 к.с. На ринок цей кросовер має надійти в 2019-му. А незабаром після нього на конвеєр встане і споріднений хетчбек Mercedes-Benz EQA. Причому перший освоїть лінії в німецькому Бремені, а другий – у французькому Амбаші. А в 2020-му кросовер, а може, і обидві моделі, паралельно будуть запущені на потік і в Венс (штат Алабама).